SOSYAL MEDYA KAMPÜSÜ İZMİR’DE!

SOSYAL MEDYA KAMPÜSÜ İZMİR’DE!

İZMİR SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI BAŞLIYOR!

İzmirliyseniz veya İzmir’de ikamet ediyorsanız, üstelik bir de dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı konularıyla ilgileniyorsanız, kısa bir araştırmadan sonra bu bölgede bu konularda eğitim alabileceğiniz çok fazla kurumun olmadığını göreceksiniz. İşte tam da bu noktada size harika bir önerim var. Sosyal Medya Kampüsü, Eylül 2014’den bu yana Türkiye’nin çeşitli illerinde size çok güzel olanaklar ve dolu dolu bir eğitim içeriği sunmakta. İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen eğitimin 5. dönemi, 09-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Armis Hotel’de gerçekleşecek ve toplamda 42 saatlik bir içeriği kapsayacak.

EĞİTİMLERİMİZ NASIL İŞLENİR?

Sosyal medya ve dijital pazarlama konularının işleneceği dersler, global reklam ajanslarından ve markalardan gelen eğitmenler ile işlenir. Her dersin sonunda mutlaka soru-cevap yapılır ve içeriklerle ilgili öğrenilmeyen bir detayın kalmaması hedeflenir. Ayrıca içeriğe bağlı olarak özellikle uygulamalı olarak alınması gereken konularda mutlaka uygulama atölyeleri ve örnek olay analizleri yapılır.Proje ve uygulama tabanlı eğitim modelini ilk kez uygulayan kurumumuz bu özelliği ile de diğer eğitim kurumlarına örnek teşkil etmektedir.

EĞİTİM BOYUNCA VE SONRASINDA..

Eğitim içerikleri her bir günün sonunda mail olarak size gönderilmektedir, tabi ki aklınıza takılan soruları bize her zaman sorabilirsiniz. Eğitim sonrasında ise iletişimimiz hiç kesilmeden devam ediyor. Size ister bireysel isterseniz de kurumsal projelerinizde yardımcı oluyoruz. İsteyen katılımcılarımıza ise yasal zorunlulukları kabul ettikleri takdirde İstanbul’da staj garantisi veriyoruz. Satın aldığınız eğitimin sonraki dönemlerinde ise ücretsiz olarak katılma hakkı kazanıyorsunuz. Bu oldukça önemli, çünkü sosyal medya ve dijital pazarlama sürekli değişen ve gelişen bir alan. Örneğin; sizin 6 ay önce öğrendiğiniz bir konu Google tarafından veya başka bir nedenden dolayı değişime uğramış olabilir. Bu durumda aldığınız eğitimin de faydası azalmış olacaktır. İşte bu noktada sizi desteklemeye devam etmek istiyoruz. Bizi diğer sertifika programlarından ve kurslardan ayıran en önemli özelliğimiz; sizin gerçekten ihtiyacınız olan şeye cevap vermek ve istediğiniz sürece her zaman yanınızda olmak.

EĞİTİMLERİMİZDE HANGİ KONULARA YER VERİLİR?

Eğitim modeli olarak çok geniş bir içeriğe sahibiz. Markalamadan, A/B testlerinin kullanım alanlarına, içerik pazarlamadan, pazarlamayı pazarlamaya, bir logonun hangi özelliklere sahip olması gerektiğine, Facebook reklam yöneticisi uygulamasının nasıl kullanılacağına, sosyal medya ölçümlemeden, marka bilinirliğini arttırmaya, SEO’nun içeriğinden, UX/UI uygulamalarına, lead yönetiminden, kişisel verileri koruma kanununa, müşteri segmentasyonundan, Google Ads’i nasıl kullanacağımıza kadar saymakla bitmeyen bir içeriğe sahibiz. Bu nedenle ister profesyonel olun ister bu alana yeni giriş yapmış olun bu eğitim sizin tüm isteklerinizi karşılayacaktır.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN..

Eğitimin içeriğine, süresine, eğitmenlere ve fiyat bilgisine ulaşabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ancak aklınıza takılan soruları yanıtlamaktan keyif aldığımızı sakın unutmayın! Eğitimde görüşmek üzere..

P.S.:  Sosyal Medya Kampüsü 2. Dönem öğrencisi olarak eklemek isterim, ben de İzmir’liyim ve en başta burada bu alanda eğitim alabileceğim bir kurum bulmakta çok zorlandım. Google’da arama yaparken (ne mutlu ki!) Sosyal Medya Kampüsü ile karşılaştım. Eğitime kayıt olduktan sonra tabi ki de kafamda bazı soru işaretleri vardı, ancak Sosyal Medya Kampüsü ekibiyle tanışmak benim için pek çok şeyin başlangıcı oldu. Öncelikle bu alandaki konularla ilgili çok büyük bir görüşe sahip oldum, daha sonra ilgilenmek istediğim alana yoğunlaşarak bazı konular özelinde verdikleri eğitimlere katıldım. Sonrasında ise gördüğünüz gibi Sosyal Medya Kampüsü- Blog – bölümünde yazmaya başladım. Eğitim süresince ve sonrasında hiçbir zaman desteklerini esirgemediler ve beni yüreklendirdiler, ayrıca kurumsal anlamda yardım almak isteyen pek çok kişiye de aynı şekilde yaklaştılar. Bunların yanı sıra kendime çok özel ve alanlarında çok başarılı kişilerden oluşan bir networking oluşturdum. Bu ve bunun dışındaki pek çok sebepten ötürü bu eğitim kişisel tavsiyemdir.Aşağıda ise benim katılmış olduğum eğitimden bir kareyi paylaşmak istedim. Sevgiler😊

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)