Türkiye’de Uluslararası SEO Deneyimi: SEOzone

Türkiye’de Uluslararası SEO Deneyimi: SEOzone

Editör

Gözde Elönü #SosyalMedyaKampüsü Business Development Director

SEOzone, 2013 yılından bu yana her yıl bir defa düzenlenen, Türkiye’nin tek uluslararası SEO konferansı. Bu yıl 3. sü düzenlenecek olan SEOzone’15 ise;  27-28-29 Kasım’da misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

27 Kasım 2015’te başlayacak SEOzone, 28 Kasım’da İçerik Konferansı Contentzone ile devam edecek. Kapanış ise 29 Kasım’da 3 farklı workshop oturumu ile olacak.

Dünya’nın birçok ülkesinden alanında uzman ve birçok konferansta ilgi ile dinlenen konuşmacıları Türkiye’de dinleme fırsatı sunan SEOzone, bu yıl 16 konuşmacı ağırlıyor. Etkinlikte çapraz oturumlar ile uzmanlaşmak istediğiniz konulardaki konuşmaları takip edebiliyor olacaksınız. Aynı zamanda dijital pazarlama alanında network oluşturmak için iyi bir fırsat. Bu büyük konferansın yanı sıra SEOzone meet-up ‘dan da bahsetmek isterim.

seozone-logo

 SEOzone’nun düzenlediği, Seo ve Dijital Pazarlama alanında kariyerini ilerletmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir organizasyondan bahsediyorum. Mayıs 2015’ten bu yana ayda bir kez gerçekleştirilen SEOzone meet-up, ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz bir etkinlik. Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde 18:30- 20:00 saatleri arasında gerçekleşiyor. Her ay farklı konu ve konuşmacılar ile dijital pazarlama alanında çalışan veya kendini bu alanda geliştirmek isteyenlere ışık tutacak bilgiler paylaşılıyor. Tek yapmanız gereken kayıt oluşturmanız.

SEOzone’15 etkinliğine kayıt olmak ve daha fazla detay için; http://seozeo.com.tr/seozone-2015/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (1)

BIRWEBTASARIM.NET

25 Feb 19

Makalenizi okudum çok güzel sitenizi takip ediyorum iyi çalışmalar.