Türkiye’nin En İyi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi Başlıyor!

Türkiye’nin En İyi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi Başlıyor!

Türkiye’nin En İyi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi

17 Ekim’de uzman akademisyenler ve eğitmenleri ile Sosyal Medya Kampüs’ü 3. Dönemine başlıyor. Eğitim programı ilk döneminde olduğu gibi bu dönemde dijital iletişimi 360 derece ele alarak katılımcılarına maksimum faydayı sağlamayı planlıyor. Eğitim içeriği ve kadrosu ile markaların dijital süreçlerini 6 hafta boyunca sunmanın yanı sıra, konuk konuşmacılarıyla da DİJİTAL İLETİŞİMİ ters açıdan da ele almanın katılımcıların vizyonları açısından önemini vurgulayan Sosyal Medya Kampüsü, bu amaçla katılımcılara daha verimli ve keyifli bir eğitim sunmak için  Mesut Yar, Armağan Çağlayan gibi televizyon dünyasının değerli isimlerinin yanı sıra Batesmotelpro, Nejat Uygur, Nafer Ermiş, Kadir Doğrubakar (OdunHerif) gibi sosyal medyanın ünlü isimlerini de konuk etmeye hazırlanıyor.Dijital sektörün önde gelen marka ve ajanslarının etkili isimlerinden oluşan eğitmen kadrosu benzer eğitimlere göre büyük fark yaratmakta.

BURADA LAF ÇOK #SosyalMedyaKampüsü’nde!

Mesut Yar 31 Ekim’de #SosyalMedyaKampüsü katılımcılarıyla bulaşacak.Sosyal medya ve dijital pazarlama’nın geldiği noktayı geleneksel medya ile entegre oluşunu katılıcımlara aktracak.

Medya Gurmesi Sosyal Medyayı Değerlendiriyor!

Armağan Çağlayan ilginç kariyer hikayesini #SosyalMedyaKampüsü katılımcılarıyla 28 Kasım’da paylaşacak.Savcı olamaktan vazgeçip Med Yapım’da vasıfsız işlerden yapımcılığa doğru ilerleyen başarı hikayesinin yanı sıra sosyal medya’yı da ters açılardan ele alarak değerlendirecek.

Viral Video Onlardan Sorulur 🙂

Volkan Öge, Tansu Tuncel, Ömür Cedimağar öncülüğünde markalara viral video çalışmaları gerçekleştiren Batesmotelpro 28 Kasım’da #SosyalMedyaKampüsü katılımcılarıyla bu iş nasıl olur? nasıl olmalı? sorularını cevaplayacaklar.

Fenomenlerin Stratejik Planları Ve Başarı Hikayeleri

 #SosyalMedyaKampüsü 2. Dönem Eğitimine katılan twitter fenomeni @OdunHerif (Kadir Doğrubakar) başarı hikayesini adım adı stratejik sırlarıyla beraber 3. Dönem #SosyalMedyaKampüsü katılımcılarıyla paylaşacak. Nafer Ermiş‘in neden twitter fenomeni olduğunu ve doğru adımlarla beraber sabrın nasıl büyük bir başarı getirdiğini bir kez daha Sosyal Medya Kampüsü katılımcılarıyla paylaşacak.

#SosyalMedyaKampüsü’ne ilk kez katılacak olacak Nejat Uygur Vine’da markalarla yakaladığı başarıyı anlatacak.

Sosyal Medya Kampüsü Eğitime Hazır!

İstanbul Üniversite ve sosyalmedyakampusu.com ortaklığıyla 3. Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertika Eğitim Programı 17 Ekim’de rekor katılımla açmaya hazırlanıyor.Yoğun talepler nedeniyle 3. Ek kontenjan açılan #SosyalMedyaKampüsü haftalar önce benzer eğitim düzenleyen diğer kurum ve üniversitelere büyük bir fark atmış oldu.

Eğitmen kadorsunun kalitesi ve ders programının bir kurgu içinde verilmesi katılımcılarını en çok etkileyen nedenlerin başında gelirken 6 hafta sonunda katılımcılarının sosyal medya ve dijital pazarlama projesini marka yönetimi, içerik pazarlama, marketing, seo vb konuları işleyerek sunabileceği garantisini vermeside büyük etken.

Katılımcılara 6 hafta boyunca sosyalmedyakampusu.com ekibi yakından ilgilenerek rehberlik edecek. Her eğitim dönemindeki katılımcılarıyla bağlarını koparmayan #SosyalMedyaKampüsü mail grublarıyla katılımcılarını eğitimden sonrada bilgilendirmelere devam ediyor.

#SosyalMedyaKampüsü her hangi dönemine gelen katılımcı sonraki dönem eğitiminden istediği derse ücretsiz katılabiiyor.Bu sayede katılımcı yeni bir konuşmacının ve ya daha önce kaçırdığı dersin konuşmasına katılma şansı yakalıyor.

Ek kontenjan tükenmek üzere, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertika Eğitim Programına hemen kayıt yaptır!

Türkiye’nin en iyi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi ‪#‎SosyalMedyaKampüsü‬ Eğitim Takvimi http://bit.ly/EgitimProgrami

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)