Yağmur Avvurur Sosyal Medya Kampüsü’nde

Yağmur Avvurur Sosyal Medya Kampüsü’nde

Sosyal Medya Kampüsü alanında uzman kişileri konuşmacı olarak ağırlamaya devam ediyor. CEOtudent  kurucusu Yağmur Avvurur 19 Şubat Pazar günü 8. Dönem Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimine konuk oluyor!

CEOtudent Nedir?

Herkesin hem içerik üretebilen, hem de tüketebilen olduğu enformasyon toplumunda CEOtudent.com, özgün, kaliteli ve paylaşılabilir içerikler üretmek üzere, Mayıs 2015’te kurulan, kişisel gelişimden pazarlamaya, kariyerden etkinliklere, girişimcilikten güncel haberlere sayısız içerikler sunan, üniversiteliler ile genç profesyonellere zengin bir vizyon ve yaşam biçimi kazandırmaya çalışan bir içerik sitesidir.

Blog&Web Sitelerinde İçeriğin Önemi 

Özgün içerik  tamamen kendi düşüncelerimizle oluşturduğumuz yazılardır. Bu yazılar kesinlikle  bir yerden kopyala, yapıştır yapılarak alınan yazılar değildir. İçerikteki cümleler daha önce başka yerlerde kullanılmış olmamalı.Arama motoru optimizasyonu (SEO) sistemi nedeniyle özellikle Google içeriklerin özgünlüğüne ve kurallara uygun olmasına fazlasıyla dikkat ediyor.Geliştirilen program, içeriklerin özgünlüğünü inceliyor ve sonuçlara göre içeriği barındıran sitenin arama sayfasındaki yerini belirliyor. Bu sisteme dikkat edilmesi ve arama motoru optimizasyonuna uygun içerikler oluşturulması blog&web sitelerini arama sayfalarında daha üst sıralara taşıyor. İçeriklerin özgünlüğü, okuyucuyu ne kadar çektiği, istenilenleri karşılayıp karşılayamadığı gibi pek çok kıstas blog&web sitesinin içerik kalitesinde etkili olan durumlardandır. Unutmamak gerekiyor ki insanlar web sitelerine bilgi edinmek gibi önemli bir ihtiyacı karşılamak amacıyla giriyor. Bu ihtiyacın karşılanamaması siteyi arka plana iten ve gerileten durumlardandır.

Yağmur Avvurur Kimdir? 

1993 doğumlu Yağmur Avvurur, Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyken, dijital dünyanın ve internet yayıncılığının ilgisini çektiğini fark ediyor. Kariyer, kişisel gelişim, girişimcilik, teknoloji, pazarlama gibi konularda kaliteli içerik üretmek ve üniversiteliye yaşam yolunda bir rehber olabilmek adına bir süredir planlamalarını yaptığı CEOtudent’i, Mayıs 2015’te hayata geçiriyor. 15 kişilik editör kadrosu ile hayata geçirilen Ceotudent, yayın hayatının ikinci ayında Onur Zeybek’ten tohum yatırım almaya hak kazanıyor. O günden bu güne kadar başarısını katlayarak devam ettiriyor.

yağmur avvurur ceotudent

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)