Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi İçin Geri Sayım Başladı

Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi İçin Geri Sayım Başladı

Sosyal Medya Kampüsü’nün düzenlediği Yeditepe Üniversitesi  Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Eğitimi 7. Dönemi ile 22 Ekim’de PARK DEDEMAN’DA buluşuyor.

Projeli eğitim ve uygulama yöntemini ilk gerçekleştiren eğitim platformu olan #SosyalMedyaKampüsü bunun yanı sıra eğitim motivasyonunu sağlamak için her eğitim dönemine özel katılımcılarına özel sürprizler yapıyor.

Peki 7. dönem katılımcılarını nasıl bir eğitim bekliyor?

Marka yönetimi, içerik pazarlama, seo, adwors, facebok reklam kampanyaları gibi bir çok eğitimi 360 derece ele alınacak ve bir çok dersde workshop ve uygulamalar yapılarak katılımcılara öğrendiklerini pratiğe dökme fırsatı verilecek.

Eğitmenler ve konuşmacılar kimler?

VivaKi Turkiye’den Erhan Özkantarcı, Ekşi Sözlük’den Bengü Üçüncü 4129Grey’den Onur Cengiz gibi ajansların etkili isimlerinn yanı sıra Payu Turkey CEO’su Emre Güze, Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli , euro.massege ülke müdürü Murat Erdör gibi önemli isimler Sosyal Medya Ve Dijital Pazarlama Eğitimi katılımcılarıyla buluşacak.

Sürekli eğitim

Dijital dünyada her an gerçekleşen yenilik ve değişimlerin farkında olan #SosyalMedyaKampüsü, katılımcılarına bir sonraki eğitim dönemini ücretsiz katılma hakkı sunuyor.

Rehberlik

Katılımcılarına birebir danışmanlık olanağı veren #SosyalMedyaKampüsü açtığı staj ve iş görüşmesi kapıları, eğitmen ve konuşmacılarla samimi bir ortam içerisinde bilgi alışverişi yapabilme olanakları ile katılımcılarının yüksek motivasyon ile gelişimlerini günden güne takip edilerek katılımcılarla durumlar hakkında bilgiler aktarılacak.

Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 17:00 saatleri arasında toplamda 80 saatin üzerinde eğitim, global ve markalardan gelen 20 eğitmen 4 konuşmacı ile 7. dönem katılımcıları, muhteşem bir eğitim süreci geçirerek ve eğitim finalinde proje sunabilecek düzeyde eğitimlerini sonlandıracaklar.

Konforlu eğitim salonlarında katılımcıları ağırlayacak olan PARK DEDEMAN , zengin coffee break menüsüyle katılımcıların dinlenme vakitlerini en lezzetli şekilde geçirmelerini sağlayacak.

Biz yeni katılımcılarımızla buluşama hazır ve çok heyecanlıyız 🙂

0 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (1)

FATMA

18 Oct 18

Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü mezunuyum. Ücret hakkında bilgi almak istiyorum