Yeni İş Ortaklarımız Park Dedeman Levent ve PayU

Yeni İş Ortaklarımız Park Dedeman Levent ve PayU

Sosyalmedyakampusu.com ödemeleri artık PayU Türkiye alt yapısıyla gerçekleşiyor

Sosyalmedyakampusu.com 2017 büyüme planlarının ilk adımlarını gerçekleştirmeye başladı. PayU Türkiye ile ödeme alt yapısını oluşturan #SosyalMedyaKampüsü tüm kartlarla ödeme ve taksitlendirme seçenekleri sunarak katılımcılarına ödeme kolaylığı sağlıyor ayrıca sistemden BKM Express kullanıcılarıda ödeme yapabiliyor. PayU Türkiye ile ileride de başka projelere imza atılması ayrıca hedeflenmekte.

payutr

#SosyalMedyaKampüsü yedinci döneminde ayrıca PayU Türkiye CEO’su Emre Güzer’i de ağırlıyor olacak.

Sosyal Medya Kampüsü’nün kurucusu Baturay Elönü, 2017 projelerinde İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’de de gerçekleştireceklerini geçtiğimiz haftalarda twitter hesabından duyurdu.

Bunun yanı sıra büyük zirveler, etkinlikler ve kurumlara özel hazırlanan eğitimlerinde büyüyerek devam edeceğini ekledi. Sosyal Medya Kampüsü birçok büyük markaya, belediyelere kurumsal eğitim vererek 2016’da büyümesine hız katmıştı. Lüleburgaz Belediyesi için düzenlediği #GirişimciKadın etkinliği ile büyük başarı yakalaması birçok marka ve devlet kurumlarının dikkatini çekti ve önümüzdeki zamanlarda büyük zirve ve etkinliklerin duyurularını sosyalmedyakampusu.com’dan takip etmenizi öneririz.

Tüm eğitimler Park Dedeman Levent’de yapılacak

Sosyalmedyakampusu.com çatısı altında gerçekleşecek tüm sertifika eğitim programları Dedeman oteller zincilerinde gerçekleşecek ve yedincisi düzenlenen 22 ekimde başlayacak olan Yeditepe Üniversitesi Sosyal medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı katılımcılarıyla Park Dedeman Levent’de buluşacak.

dedeman-park

Sosyal Medya Kampüsü tüm sertifika eğitim programlarını bundan böyle Park Dedeman Levent işbirliği ile gerçekleştiriliyor olacak.  Katılımcılarımıza bu olanakları sağlayan Park Dedeman Levent Genel Müdürü Tunay Erdal’a teşekkür ederiz.

Yakında sosyalmedyakampusu.com ‘un yeni web sitesi lansmanını gerçekleştirecek olan #SosyalMedyaKampüsü yeni tasarımıyla daha fazla eğitim, etkinlik ve hizmetler sunmayı planlıyor.

Sosyalmedyakampusu.com sitesinin yeni tasarımını hepimizin bildiği bir usta Hasan Yalçın kodlamasını ise 35lab gerçekleştirecek. #Sosyalmedyakampüsü’nün hayata geçireceği bir çok projeyi öğrenebilmeniz için web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı zaman zaman takip etmenizde yarar var.

[social_warfare]

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)