Yunus Emre Güzer #SosyalMedyaKampüsü’nde!

Yunus Emre Güzer #SosyalMedyaKampüsü’nde!

E-Ticaret Dünyasının Yıldızları #SosyalMedyaKampüsü’nde!

PayU’nun kurucusu ve CEO’su Yunus Emre Güzer’i 13 Kasımda #SosyalMedyaKampüsü 7’de ağırlıyoruz.

Türkiye’de kullanılan birçok online ödeme ve doğrulama sisteminin doğuşunda birebir yer alan Yunus Emre Güzer, e-ticaret ödeme sistemleri, güvenlik çözümleri ve iş hayatında ki tecrübelerini #SosyalMedyaKampüsü katılımcıları ile paylaşıyor olacak.

Türkiye’de 24,7 milyar TL’ye yükselen e-ticaret pazarı ,her geçen yıl giderek büyümeye devam ediyor. Çok kanallı perakende kategorisindeki e-ticaret sitelerin sayısı ise 272’den 385’e yükselmiş durumda. Bu büyük pazarın ödeme sitemleri konusunda en avantajlı çözümleri sunan ve #SosyalMedyaKampüsü olarak bizlere de sponsor olan PayU Türkiye’ye teşekkür ederiz.

Tüketicinin hayatını kolaylaştıran ve güvenilir bir ödeme sistemi alt yapısı sunan PayU, ilerleyen dönemlerde de sunduğu yeni ürünleri ve avantajlarıyla büyümeye devam edecek görünüyor.

payutrPayU Nedir?

Naspers iştiraki ve dünyanın önde gelen online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olan PayU Türkiye her zaman hızlı, basit ve etkili bir online ödeme süreci sunmayı amaçlıyor. PayU Türkiye,  Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ödeme servis sağlayıcısı. 2011 yılından bu yana uluslararası düzeyde kazandığımız bilgi ve deneyimi Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre şekillendirerek çalıştığımız 3.000’den fazla işletmenin önemli bir iş ortağı olmayı hedefliyorlar.

Yunus Emre Güzer Kimdir?

1980 yılında İstanbul’da doğan Y.Emre GÜZER, çalışma hayatına 2001 yılında Pamukbank’ta başlamıştır. Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine yüksek lisans yapan Güzer, 2002 ve 2004 yılları arasında Assist Line A.Ş’de Boyner Back-Up kartın doğuş sürecinde yer almıştır. 2004 yılında Garanti Bankası bünyesinde profesyonel anlamda Elektronik Ticaret’le tanışmıştır. Türkiye’de kullanılan birçok online ödeme ve doğrulama sisteminin doğuşunda birebir yer alan Güzer,  2011 yılının Eylül ayı itibariyle PayU Türkiye Ülke Direktörü olarak atanmıştır.

emre-guzer

16 Paylaşımlar

SİZ DE YORUM YAPIN!

YORUMLAR (0)